Operátor výroby Klášterec nad Ohří

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 500 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás u nás čeká?
superčisté, klimatizované a moderní pracovní prostředí
fyzicky nenáročná práce
zakládání materiálu do výrobní linky (poloautomatizovaná výroba)
práce v nepřetržitém provozu – 12hodinové směny (6-18, 18-6)
skvělý kolektiv

Co od vás potřebujeme?
manuální zručnost a dobrou schopnost soustředit se
dobrou pracovní morálku, za kterou Vás rádi odměníme docházkovým bonusem
časovou flexibilitu, za kterou vás odměníme příplatkem za pohotovost ve výši 10 %
základní znalost práce s PC
předešlou praxi v automotive společnosti je výhodou, ne však podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám rádi nabídneme?
mzda 20 000 Kč
docházkový bonus 1 000 Kč každý měsíc jen u nás
3000 Kč za doporučení dalšího kolegy
nadstandardní příplatky za práci v noci, o víkendu, nebo přesčas
každý týden možnost zálohy z výplaty
každý den teplé jídlo v závodní jídelně jen za pár korun (25 Kč)
pracovní pomůcky a oblečení zdarma
vstupní lékařskou prohlídku za Vás platíme my
je důležité si odpočinou, máte 25 dní dovolené na rok
příspěvek na dojíždění až 1 242 Kč
13. a 14. plat
kvalitní péči usměvavé koordinátorky Aničky, která Vám bude kdykoliv k dispozici a v prvních měsících zaučení Vám bude parťákem.
Pokud hledáte stabilní a dobře placenou práci, neváhejte se nám ozvat. Rádi se s Vámi osobně setkáme, provedeme výrobou, ať víte, kam nastupujete a budeme se těšit na společnou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

operátor výroby - automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4027897  Termin der Veröffentlichung: 14.4.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 500 Kč/měsíc