Technik údržby do nadnárodní automotive společnosti!

Job Leader Europe

Místo práce
Žatec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technik údržby s elektro zaměřením:
Rádi se „šťouráte“ ve strojích, hledáte závady a následně je upravujete? Jste šikovní, samostatní a dokážete si poradit v jakékoliv situaci? Již jste se v minulosti setkali s pneumatikou, hydraulikou či s údržbou vstřikolisů?
Zajímá vás automatika a vlastníte osvědčení vyhlášky 50/1978 Sb. alespoň §5? Pro našeho klienta působícího v oblasti automotive s celosvětovou působností hledáme třeba právě vás!

Vaší náplní práce bude:
• Provádění údržby a oprav zařízení
• Budete zodpovědní za technické prostoje
• Zajišťování hladkého chodu strojů a zařízení
• Budete zdokonalovat technologii (nikdo nemá rád zastaralé stroje)
• Optimalizování technologie pro zkvalitnění výroby

Naše požadavky na ideálního kolegu:
• SŠ vzdělání elektrotechnického směru – automatizace, elektromechanik, elektrikář apod.
• Nutná technická znalost pneumatických a hydraulických strojů
• Vhodné i pro absolventy!
• Vyhláška 50/1978 Sb. min. §5 je podmínkou (§6 výhodou), bez které se neobejdete
• Technické myšlení, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
• Ochota pracovat ve směnném provozu

Co od nás můžete očekávat?
• Finanční ohodnocení dle zkušeností až 40.000,- Kč hrubého!
• Flexibilní složka mzdy (osobní ohodnocení, kolektivní odměna)
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Cafeterie – karta zaměstnance, odkud můžete čerpat různé bonusy, služby, zájezdy či nakupovat například na slevomatu
• Zvýhodněný tarif
• Sleva na nákup automobilu!
• Roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba specifických autodílů dodávaných do celého světa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4028433  Termin der Veröffentlichung: 2.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc