Kontrolor kvality - svozová doprava - kariérní růst

Job Leader Europe

Místo práce
Dobrovského 122/1, Děčín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s kabely, jste manuálně zruční a chcete práci na HPP?

Co Vám nabízíme:

* Mzdu až 24.000 Kč (základ 21.800 Kč + příplatky a prémie)
* Dlouhodobý pracovní poměr a 25 dní dovolené
* Stravenky 70 Kč/den u 8h provozu, nebo 100kč/den u 12h provozu
* Svozové autobusy z Děčína hrazené námi
* Ochranné pracovní pomůcky, zdravotní prohlídku hrazenou zaměstnavatelem
* 3 směnný provoz PO - PÁ víkendy jsou volné při 8h, při 12h provoze -
krátký/dlouhý týden
* Možnost týdenních záloh

Co ale také požadujeme ?

• Dochvilnost
• Ochota učit se novým věcem
• Čistý trestní rejstřík
• Fyzická zdatnost
• Plnoletost

Pokud nejsi častým fluktuantem a víš, že jsi člověk co shání práci na delší běh, neváhej mne kontaktovat ->
Emailem ✉ nebo ☎ 725 145 569

Teším se na Vaše reakce
Michaela

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

praxe jako operátor výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4037450  Termin der Veröffentlichung: 23.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 19 000 Kč/měsíc