Technolog automatizace - flexibilní pracovní doba !

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímají Vás nové technologie? Znáte řídící systémy (Siemens, Beckhoff) a komunikace v AJ Vám nedělá problém? Pak tu pro Vás mám zajímavou pracovní nabídku!

Co budete dělat?
• Čeká vás zavádění postupů oprav a výměn zařízení a nástrojů
• Možnost podílet se na návrhu a rozjezdu nových linek a strojů
• Budete navrhovat a provádět optimalizace stávajících zařízení a výrobních procesů
• Reporting stavu projektů v definované formě
• Nastavování parametrů a programů na strojích

Bez čeho se neobejdete?
• Znalost robotů – KUKA, Fanuc, atd., znalost řídicích systémů (Siemens, Beckhoff apod.)
• Znalost senzoriky, pneumatiky, případně hydrauliky, čtení elektro a pneu dokumentace
• Komunikace v AJ nebo NJ
• Vyhláška 50/1978 Sb. §6 nebo vyšší

Co vám za práci nabídneme?
• Participaci na vývoji nových produktů a zařízení
• Profesní školení
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Firemní benefity (Odměny, jazyková výuka, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, unišeky)
• Flexibilní pracovní doba
• Velký prostor pro vlastní seberealizaci
• Práci ve stabilní nadnárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4102023  Termin der Veröffentlichung: 14.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 45 000 Kč/měsíc