Operátor výroby - nástup ihned!

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní - automotive společnost v Klášterci nad Ohří hledáme operátory výroby s možností nástupu IHNED.

Popis pozice
- výroba součástek do elektromobilů na poloautomatizované lince
- zakládání materiálu do výrobní linky
- následná kontrola, balení a expedice
- práce v třísměnném (po-pá, ranní, odpolední, noční) nebo nepřetržitém (12hodinové směny v krátkém a dlouhém týdnu) provozu.
- práce ve velmi čistém a klimatizovaném prostředí

Co od Vás očekáváme:
- praxe ve výrobní (automotive) společnosti výhodou, NE však podmínkou
- plnoletost
- manuální zručnost
- ochota pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provoze

Co nabízíme:
- mzdu celkem až 25 000,- Kč
- osobní ohodnocení
- týmovou prémii
- příspěvek na dojíždění
- 13. a 14. plat
- závodní stravování za zvýhodněnou cenu 25,- Kč
- možnost týdenních záloh
- 25 dní dovolené

Neváhejte se ozvat! Odpovězte na inzerát nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. čísle 775623555
Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost s dlouhodobou působností na Českém a celoevropském trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4188655  Termin der Veröffentlichung: 22.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 000 Kč/měsíc