Operátor výroby - až 25.000 Kč + 13., 14. plat!

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří 1, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobní společnosti v Klášterci nad Ohří přijmeme nové tváře! Poslední možnost získat skvělý pracovní flek!

Co vás čeká
- obsluha linky ve třísměnném (8 hodinové směny od pondělí do pátku) nebo nepřetržitém provoze (12 hodinové směny v krátkém a dlouhém týdnu)
- výroba el. součástek v automotive závodu s poloautomatizovanou výrobou
- práce v čistém a klimatizovaném prostředí s fajn kolektivem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
- aktivní přístup k práci
- zodpovědnost a spolehlivost
- ochotu pracovat ve směnném nebo nepřetržitém provoze
- práce vhodná i pro absolventy, kteří chtějí nastartovat svou kariéru

Výhodou bude, pokud máte:
- praxe v automotive/výrobní společnosti výhodou, ne však podmínkou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:
- mzdu celkem až 25 000,- Kč
- docházkový bonus 1000,- Kč
- osobní ohodnocení
- týmovou prémii
- příspěvek na dojíždění
- 13. a 14. plat
- závodní stravování za zvýhodněnou cenu 25,- Kč
- možnost týdenních záloh
- 25 dní dovolené
- svozová doprava z Chomutova, Jirkova

Reagujte na inzerát, zavolejte na telefonní číslo 775 623 555 a domluvte si schůzku nebo přijďte osobně na naší pobočku na adrese Kpt. Jaroše 593, Kadaň. Těšíme se na spolupráci, Váš Job Leader Europe :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost s dlouholetým působením na evropském i českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4217613  Termin der Veröffentlichung: 6.12.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 23 000 Kč/měsíc