Truhlář

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zakázková výroba interiérů
- pracuješ s masivem
- spolupracuješ s architekty a projektanty
- vyber si, kde chceš pracovat - dýhárna, lakovna, rukodílna
- přinášíš nové nápady
- zaměstnává Tě přímo firma, nikoliv personální agentura

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vyšší mzda, než v současném zaměstnání
- kreativní práce, kde se nebudeš nudit
- skvělá parta lidí a unikátní projekty
- možnost kariérního postupu
- příspěvky na pojištění
- pracovní oblečení
- po dohodě můžeš využívat firemní auta
- po práci můžeš zůstat v dílně a dělat na vlastních věcech
- jestli nejsi v dojezdové vzdálenosti, tak Ti pomůžeme najít ubytování
- práce je v Brně a nastoupit můžeš klidně hned

Informace o náboru

Rád si hraješ se dřevem?

Co takhle pracovat pro firmu, kde budeš mít možnost se projevit a vymyslet něco originálního!? Co takhle pracovat na projektech, které dávají smysl a dělají lidem radost? Máme nápady, máme prostor a máme radost z toho, co děláme. Pokud jsi stejně dobrý jako my, tak se nám ozvi a ukaž co v Tobě je. Máš možnost!

Požadavky
- měj rád svoji práci
- rozuměj dřevu
- buď pracovitý
- bereme i absolventy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Praví dřevaři!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2525821  Termin der Veröffentlichung: 4.1.2017