Mistr servisu luxusních vozů

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění kompletní údržby a oprav vozidel zákazníků luxusní značky
Dohled nad chodem dílny a její kvalitu (termíny, provedení, vyúčtování)
Dodržování čistoty na dílně.
Kontrola, hodnocení a podpora pracovníků dílny.
Zodpovědnost za vybavení dílny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí silného mezinárodního automobilového koncernu
motivující mzdové ohodnocení
práci, kde za sebou ihned vidíte výsledky
systém průběžného vzdělávání a školení

Informace o náboru

Chtěl byste práci, kde si Vás a Vašeho přínosu budou vážit? Kde Vás náležitě ocení a budou respektovat? Automobilový průmysl Vás zajímá a fascinuje? Pojďme se tedy setkat a pobavit se o možnosti nového zaměstnání pro Vás.

Hledáme mistra servisu dílny pro mezinárodní silnou společnost. Požadujeme zápal pro obor, obdobné zkušenosti a ovládání anglického nebo německého jazyka.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní silná stabilní automobilová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

středoškolské vzdělání technického směru
praxe na pozici mistra dílny v oboru
ŘP skupiny B
časovou flexibilitu
znalost AJ/NJ podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2832037  Termin der Veröffentlichung: 2.1.2017