Inštalatéri-Nemecko zaujímavé platové podmienky

JobRoxx GmbH

Česko, Nemecko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Hlavné mesto Praha, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Poltár, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Vranov nad Topľou, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Okres Český Krumlov, Okres Opava, Okres Ústí nad Labem, Okres Zlín, Košice, Praha
Termín nástupu
iheď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 11,-€/hod. brutto, príplatky 6,-€/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inštalatéri -voda, kúrenie hľadáme práve Vás! Neváhajte a pošlite svoj životopis.

Náplň práce: inštalatérske práce prevažne v oblasti vodoinštalatér v novostavbách a pri rekonštrukciách

PONÚKAME VÁM:
- nástupné platové podmienky od 11,-€/hod. brutto, možnosť zvyšovania hodinovej mzdy až na 14,-€/hod. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu 6,-€/hod. netto ALEBO hradené ubytovanie (zamestnanec má možnosť vybrať si)
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- pracovné oblečenie

Miesto výkonu práce: Nemecko - Bavorsko,Stuttgart, Norimberg, ale aj iné časti Nemecka.

Doprava: individuálna

ČO POŽADUJEME MY:
- prax ako inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka (aby ste sa vedeli dohovoriť ohľadne práce)
- vlastné auto

- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Chceli by ste začať pracovať pre nás? Neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Máte známeho, ktorý hľadá prácu? Odporučte mu našu pracovnú ponuku a môžete začať pracovať ako dvojica.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- znalosť nemeckého jazyka (aby ste sa vedeli dohovoriť v nemeckom jazyku ohľadne práce)

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3276156  Termin der Veröffentlichung: 25.1.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: od 11,-€/hod. brutto, príplatky 6,-€/hod.netto