Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Inštalatér-HPP nemecká pracovná zmluva, služobné auto

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3 000 EUR/mesiachradené ubytovanie, dovolenkové a vianočné prémie + služobné auto s tankovacou kartou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre inštalatérov - voda kúrenie, plyn v rámci celého Nemecka. Práca je na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva.
Väčšinou turnusová práca 3+1 - pracuje sa od pondelku do soboty cca 60 hod. týždenne
môžte pracovať aj ako pendler - dochádzať na týždňovky - dá sa dohodnúť ako Vám to vyhovuje lepšie
Mzdové podmienky od 3000€/ brutto (podľa kvalifikácie)
Ubytovanie zabezpečené, hradené. Doprava individuálna.
Dvojiciam je po zapracovaní poskytnuté na výkon práce služobné auto aj s tankovacou kartou (vrátane ciest domov)
Pravidelné školenia - možnosť osobného rastu

Požadujeme:
- vyučenie v obore
- prax ako inštalatér
- znalosť nemeckého jazyka na úrovni: dohovoriť sa na stavbe ohľadne práce
- samostatná práca, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- zdravotné, sociálne, dôchodkové poistenie v Nemecku
- dovolenka 24-30 dní /rok
- slovenskí a českí koordinátori
- pracovné oblečenie
- vybavenie pracovným náradím
- turnusová práca (dĺžka závisí na dohode)
- možnosť týždenných záloh

Zaujala Vás naša ponuka? Tak neváhajte a pošlite svoj životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel-pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť nemeckého jazyk, nutnosť dohovoriť sa na stavbe ohľadne práce
- samostatná práca
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3446752  Termin der Veröffentlichung: 29.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 000 EUR/mesiac