Zámočníci - práca v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3 000 EUR/mesiacvianočné a dovolenkové prémie presná mzda bude dohodnutá na osobnom pohovore na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite šancu a poďte pracovať do firmy s výbornými recenziami a spokojnými zamestnancami!
Hľadáme zámočníkov ako aj iných šikovných montérov z rôznych oborov, ktorí majú chuť naučiť sa novým zručnostiam v obore montáže stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov.
Absolvujte u nás 2-3 dňové bezplatné školenie a zabezpečte si stabilnú prácu v Nemecku!
Po zaškolení Vás čakajú zaujímavé nasadenia ako montérov stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov
Hľadáme jednotlivcov aj dvojice - potrebné je vedieť sa dohodnúť na stavbe po nemecky

- nemecká pracovná zmluva na dobu neurčito
- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- zdravotné a sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- profesionálne pracovné ochranné prostriedky a náradie
- práca v renomovanej spoločnosti s dlhoročnou históriou
- zabezpečené ubytovanie
- slovenský a český koordinátor - aj počas víkendov
- pomoc pri získaní nemeckých detských prídavkov ( cca 200€/dieťa)
- možnosť kariérneho rastu
- začiatočníci aj z iných profesií budú zaškolení v rámci školiaceho systému

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

montážne práce

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Výhodou je prax s montážnymi prácami,
Vo dvojici je potrebná znalosť nemeckého jazyka aspoň u jedného montéra
Jednotlivci musia byť schopní dohovoriť sa na stavbe v nemčine
zodpovednosť, samostatnosť a schopnosť práce v tíme

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4070076  Termin der Veröffentlichung: 3.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 3 000 EUR/mesiac