ERP Konzultant / Účetní se základy v IT bez AJ (25-35.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-město, Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Analýza ziskaných požadavků (telefon, mail)
* Návrh řešení nebo předání výstupů dále
* Zákaznická technická podpora (instalace, konfigurace, realizace technického řešení)
* 1 den v týdnu na hotline (evidence požadavků, komunikace se zákazníky)
* Práce přes vzdálenou plochu nebo dojezd za zákazníkem
* Školení zákazníka nebo kolegů
* Práce v týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Plat odpovídající znalostem / zkušenostem
* Sickdays
* Pružná pracovní doba
* Cafeteria
* Možnost týdne dovolené navíc v rámci Cafeteria
* Příspěvek na stravování / stravenky
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Karta multisport
* Parkování před budovou
* Profesní školení
* Firemní akce
* Práce v mladém kolektivu
* Práce ve středně velké stabilní společnosti
* Lokalita: Brno-město

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj SW

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ v ekonomice, účetnictví nebo relevantním - vhodné i pro absolventy
* Teoretické nebo praktické znalosti účetnictví (u pohovoru test)
* Základní dovednosti v IT (např. instalace a konfigurace aplikací a OS)
* Analytické, komunikační a organizační schopnosti
* ŘP. sk B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR
* Angličtina – základy
* Výhodou: znalost SQL jazyka, základy programování
* Výhodou: víš, co jsou firemní procesy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3416990  Termin der Veröffentlichung: 11.6.2018