Mzdový Konzultant IS – instalace, správa bez AJ(30-50.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-50.000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Komunikace se zákazníkem, analýza jeho požadavků a návrh řešení
* Aktualizace a návrh řešení v IS při legislativních změnách v jednotlivých oborech
* Konzultace a poradenství v oboru
* Cestování za zákazníkem po ČR/SR
* Školení na pobočce cca půl roku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nadstandardní pracovní a platové podmínky
* Moderní, procesně orientovaná IT společnost
* Stravenky
* Využití notebooku k soukromým účelům
* Po domluvě zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
* Možnost firemního tarifu pro 5 členů v rodině
* Mladý kolektiv, kreativní přístup k práci,
* Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
* Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích* Po zapracování možnost home office
* Lokalita: okres Přerov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Tuto pozici může také vykonávat: programátor, programmer, engineer, inženýr, it analytik, it konzultant, databaze, my sql, správce, administrator, administrátor, architekt, linux, patch, error rate, podpora IS, linux. automatizace, uml, case, enterprise architect
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.
Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj SW

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ v Ekonomice nebo relevantním
* Praxe v oboru alespoň 3 roky (znalost: zákon o DPH, zákon o účetnictví, účtování ve skladovém hospodářství a ve výrobě, základní znalost závěrkových operací – u pohovoru test)
* Základní dovednosti v IT (např. instalace a konfigurace aplikací a OS)
* Výborné analytické, komunikační a prezentační dovednosti
* Znalost obecných firemních procesů
* ŘP sk. B - Ochota cestovat po ČR/SR
* Výhodou: Znalost SQL jazyka, základy programování
* Výhodou: Znalost cizího jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3416997  Termin der Veröffentlichung: 11.6.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30-50.000Kč