Manager vývojového centra (až 60.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za transfer know-how testování nových prototypů výrobků z mateřské společnosti
* zpočátku hodně cestování do zahraničí (možnost zhruba každých 14 dní dojíždět domů)
* při spouštění vývoje v závodě si sami často zajistíte testování nových prototypů - alespoň pro začátek
* postupné vytváření týmu pracovníků pro pro oddělení testovací laboratoře a jejich vedení
* častá spolupráce s oddělením konstrukce - práce s technikou dokumentací
* aktivní komunikace a spolupráce s mateřskou společností v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* odborné a jazykové vzdělávání
* placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby
* poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích a jubileích
* dotované stravování na pracovišti
* bezplatné očkování proti chřipce
* odměny za splněné projekty
* možnost profesního růstu
* lokalita: okres Šumperk

Informace o náboru

Máte zkušenosti s testováním nových prototypů ve výrobní firmě? Máte technické vzdělání a domluvíte se prokazatelně německy? Chcete být u zrodu něčeho nového a velkého a postupně mít zodpovědnost za celé oddělení? Nevadí Vám zpočátku pobývat také v zahraničí? Významná výrobní společnost zvučného jména Vám nabízí opravdovou pracovní výzvu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost střední velikosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání tech.směru - strojní/elektro
* prokazatelné zkušenosti v oblasti testování ve strojírenství
* dobrou teoretickou orientaci v oblastech strojírenské technologie, konstrukce, testování, výroby
* silné organizační a komunikační schopnosti
* ochota cestovat v rámci náplně své práce - po transféru know-how působnost v místě firmy
* NJ na pokročilé komunikativní úrovni- podmínkou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3488437  Termin der Veröffentlichung: 10.9.2018