Vedoucí pracovník montáže - cestování po celém světě(od 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* koordinace prací při stavbě prototypů velkých kapotáží strojů
* řešení výrobních problémů,
* příprava na montáž u zákazníka (odpovědnost za přípravu dokumentace, vybavení, nářadí, týmu pracovníků)
* kontrola problémových částí krytování před odjezdem na montáž
* koordinace montáže u zákazníka
* reporty o průběhu montáže, zaznamenávání chyb a nedostatků a jejich eliminace při dalších montážích

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí a stabilita prosperující české společnosti
* zodpovědná stabilní práce
* jeden týden dovolené navíc
* výběr mezi závodním stravováním a příspěvkem na stravenky
* příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění
* mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu
* široká škála dalších benefitů např. permanentky do Aquaparku ve Vyškově nebo permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno
* Místo výkonu práce: Vyškov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. montáž, cestování, vedoucí montáže, produktový specialista
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte rádi cestování? Čína, Rusko, Německo, Polsko? Láká Vás to? Pokud ano a máte vystudovanou strojírenskou školu, tak to hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ strojírenská
* odborná znalost strojírenské výroby a strojírenské výkresové dokumentace
* praxe s vedením menšího týmu (ideálně montáže strojírenských produktů)
* organizační a komunikační schopnosti
* znalost angličtiny na úrovni B1
* znalost práce na PC - Microsoft Office, program pro 3D modelování (pokročilý uživatel)
* výhodou znalost práce v Team Center (správa dat), SAP (informační systém)
* řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3545899  Termin der Veröffentlichung: 23.11.2018