Integrační Analytik - REST / SOAP (70 - 90.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Těžiště vaší práce bude příprava návrhů vybraných částí SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace .
* Nejprve se zkušenějšími kolegy, ale s ambicí převzít odpovědnost za vybrané části zákaznických řešení vznikajících v rámci našich projektů.
* Budete první, kdo bude ověřovat, zda vámi navržené funkce byly vyvinuty v souladu se specifikací, řešit s vývojáři situace.
* Spolupráce na tvorbě uživatelské dokumentace.
* Aktivní účast při akceptačních školeních zástupců zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
* Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
* Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
* Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
* Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
* Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
* Spolupráce se zkušenými kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Významný dodavatel informačních technologií a systémový integrátor.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Schopnost navnímat ten projekt celkově
* Znalost SOAP, Rest Services
* Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem nad jeho požadavky
* Schopnost prezentovat výsledky své práce a být otevřený hledání kompromisních řešení
* Ochota a schopnost podílet se rozvoji ne jen vlastních návrhů, ale i již existujících SW modulů

Technologie v projektu:
* SOAP, Rest Services
* Java, Spring
* Oracle
* Apache/ Tomcat
* Git

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3769336  Termin der Veröffentlichung: 11.2.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 70 000 Kč/měsíc