Výrobní ředitel (až 80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kroměříž, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení a plánování výroby
Řízení a koordinace cca 50 lidí pod sebou
Optimalizace výrobních procesů
Technická příprava výroby
Tvorba harmonogramů
Koordinace managementu
Zajištění produktivity výroby
Administrativa spojená s výrobou

Zaměstnanecké výhody, benefity

25 dní dovolené
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Zázemí stabilní společnosti
K dispozici notebook, mobil
Různá škála firemních benefitů
Místo výkonu práce: Kroměříž

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme vhodného kandidáta na pozici " Výrobního ředitele " do naší strojírenské společností. Máte-li praxi s řízením a plánováním výroby, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání - SŠ/VŠ v oboru strojírenství
Manažerské schopnosti na vysoké úrovni
Schopnost plánovat a stanovené plány naplňovat
Dynamika, samostatnost, schopnost efektivně řídit změny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3777610  Termin der Veröffentlichung: 2.10.2019  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 60 000 - 80 000 Kč/měsíc