Konzultant výroby (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace se zákazníkem, analýza jeho požadavků a návrh řešení při legislativních změnách v oblasti výroby
Připravování s kolegy z týmu analýzu požadavků zákazníka a navrhovat řešení v systému zákazníka
Konzultace, poradenství a školení zákazníků v oblasti výroby
Spolupráce s kolegy napříč celou firmou
Cestování za zákazníkem po ČR/SR
Zaškolení na pobočce cca půl roku

Zaměstnanecké výhody, benefity

Moderní, procesně orientovaná IT společnost
Využití notebooku k soukromým účelům/zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
Možnost firemního tarifu pro pět členů v rodině
Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích
Stravenky
Místo výkonu práce: okres Přerov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Tuto pozici může také vykonávat: programátor, programmer, engineer, inženýr, it analytik, it konzultant, databaze, my sql, správce, administrator, administrátor, architekt, linux, patch, error rate, podpora IS, linux. automatizace, uml, case, enterprise architect.Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Rád cestuješ, máš znalosti z oblasti výroby, jsi komunikativní - jsi pro nás ten ideál :-) Hledáme do týmu kolegu na pozici " Konzultant výroby ". Nástup dohodou - není nutností AJ - stabilní zaměstnání - velmi zajímavé benefity společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ v IT oboru výhodou, není podmínkou
Praxe v oblasti výrobní sféry a odbytu, znalost procesů v organizacích
Schopnost doporučit metody plánování pro konkrétního zákazníka
ŘP sk. B - ochota cestovat po ČR/SR
AJ - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3857456  Termin der Veröffentlichung: 27.1.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 30 000 Kč/měsíc