Rozpočtář staveb / spol. PKS stavby a.s.

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zpracování a kontrola výkazů výměr podle podkladů projektu
* oceňování výkazů a výměr
* návrh harmonogramu výstavby
* příprava podkladů pro nabídky
* spolupráce a jednání s investory
* spolupráce se subdodavateli v předvýrobní přípravě
* posouzení projektové dokumentace a návrh její optimalizace
* koordinace poptávání subdodavatelů
* výběr subdodavatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
* udržování a zvyšování kvalifikace
* dovolená 25 dní
* příspěvek na stravování
* cafeterie benefitů
* služební telefon
* společenské, sportovní a kulturní akce
* Lokalita: Žďár nad Sázavou

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Práce je vhodná také pro kandidáty na pozicích dělník, instalatér/topenář, operátor výroby, strojní zámečník, svářeč, údržbář, technik údržby nebo montážník či montér s praxí ve strojírenství.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o. a PKS stavby a.s. se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Na stavebním trhu působíme už téměř 60 let. Jsme silná, stabilní, technicky vyspělá a dynamicky se rozvíjející skupina firem. Zaměřujeme se na dodávky staveb pro soukromé a veřejné investory od výkupu pozemku až po kolaudaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

pozemní stavby

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ stavební obor – pozemní stavby
* odborná praxe na pozici rozpočtář velkou výhodou
* schopnost týmové spolupráce
* znalost práce na PC
* znalost MS OFFICE (Excel, Word)
* zkušenosti s kalkulačním programem (Kros. Build power, Eurocalc, …)
* samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3885301  Termin der Veröffentlichung: 4.3.2020