Java vývojář backendu - Greenfield projekt (80-110.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh a vývoj backendu zcela nově vznikajícího informačního systému pro státní správu
* spolupráce s týmy specialistů zaměřenými na konkrétní oblasti (backend, frontend, QA, analýzy)
* přispívání svými zkušenostmi k vývoji optimálního a funkčního kódu
* průběžné vzdělávání v oblasti moderních backend technologií a jejich aplikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dní dovolené
* flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
* vzdělávací kurzy, školení, certifikace
* kafetérie (sport, kultura, cestování)
* firemní mobil a notebook
* stravenky/příspěvek na stravování
* občerstvení na pracovišti
* firemní akce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Pokud hledáte spíše juniornější pozici, podívejte se na naše další inzeráty nebo na web uvedený v této poznámce níže.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro developer, vývojář, systémový inženýr, engineer, programátor, programmer se znalostí technologií jako jsou: oop, perl, bash, python, c++, java, j2ee, j2se, jsp, jstl, jsf, spring, ioc, dependency injection, hibernate, xml, uml, javascript, angular, react, vue, jquery, ajax, ext js, mysql, html, css, oracle, unix, netbeans, visualstudio.