DevOpsák, který zachrání naše vývojáře (53-65.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
53 000 - 73 000 Kč/měsícpříspěvky na vzdělávání, stravování, sport i na pojištění.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Kontejnery a virtualizační platformy.
* Cloudové systémy (Office 365, Azure, AWS).
* Serverové OS (Linux/Windows), automatizace.
* Dohledové systémy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Různorodou práci, ve které můžete dál růst a na kterou nejste sami.
* Pružnou pracovní dobu s dovolenou či sickdays navíc.
* Auto, notebook nebo telefon s pořádnou porcí dat od nás.
* Navíc pak další příspěvky na vzdělávání, stravování, sport i na pojištění.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis.
Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj softwaru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Praxe na pozici/v oblasti

devops

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenosti z DevOps (například s Kubernetes/Docker, VMware a Azure).
* Znalosti správy Active Directory či skriptování v Bash nebo PowerShell určitě pomůže.
* Praxi s administrací Office 365, AWS nebo Google.
* Výhodou budou i zkušenosti s dohledovými systémy (Nagios / Grafana)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3985268  Termin der Veröffentlichung: 16.12.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 53 000 Kč/měsíc