Obchodník s praxí - průmyslová zařízení (od 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Blansko, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* tvorba a starost o portfolio zákazníků v zahraničí
* oslovování nových kontaktů a vedení obchodních jednání
* příprava nabídky ve spolupráci s techniky, výrobou, nákupem, aj.
* účast na vzdělávacích školeních a konferencích
* zahraniční cesty - žádný kontinent není zapovězen

Zaměstnanecké výhody, benefity

* hloubková adaptace - poznáte výjimečný produkt
* nejen provize, ale i roční odměny jako 13. plat, atd.
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování
* telefon, notebook a veškeré nutnosti pro práci

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro manažer, strategický nákupčí, obchodník, ekonom, manager, sales manager, key account manager, obchodní manažer, obchodní zástupce se znalostí obchod, nákup, prodej, ekonomika, výroba, strojírenství, export, obchodní jednání, B2B, B2G, technická dokumentace, produkt.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máte praxi v obchodu a zkušenosti s technickým produktem? Hledáte úspěšný český výrobek, který se vyvíjí na jižní Moravě a jde do celého světa? Pokud navíc hledáte stabilitu, přátelský kolektiv a moderní zázemí, tak nepropásněte tuto šanci!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství/ Elektrotechnika/ Ekonomika/ Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ ekonomického/technického zaměření
* praxe na obchodní pozici min. 3 roky (EXPORT nutností!)
* technické myšlení (zkušenosti s průmyslovým zařízením nebo technologickými celky)
* AJ: slovem i písmem (vedení obchodních jednání)
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3985421  Termin der Veröffentlichung: 12.10.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 45 000 Kč/měsíc