PLC Programátor jednoúčelových strojů (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* tvorba programů pro řízení jednoúčelových strojů a výrobních linek (montážní automaty, měřící stanice)
* PLC Simatic (Siemens) v programovacím prostředí TIA portal
* oživování stroje programem, který si vytvoříte
* spolupráce s mechaniky a dalšími členy týmu
* instalace a servis u zákazníka
* ochota vyjíždět na kratší časová období (1 -2 týdny, cca 1x za 3 měsíce) k zákazníkům na zprovozňování dodávaných zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pružnou pracovní dobu
* dovolenou – 5 týdnů
* odpovídající platové ohodnocení
* rozvoj profesního a osobnostního tvůrčího potenciálu - školení i v zahraničí
* placené jazykové kurzy
* příspěvky na penzijní připojištění
* příspěvek na obědy

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro PLC programátora, PLC, Technik,...
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Hledáme kolegu na pracovní pozici Programátor PLC jednoúčelových strojů s výjezdy pouze 1x za 3 měsíce cca na 1 - 2 týdny.

Pokud máš praxi jako programátor PLC a chceš se dále v této oblasti rozvíjet, tak se nám neváhej ozvat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ / ŠS - elektrotechnického směru
* praxe na pozici PLC programátor (ne jen údržba, úpravy hotových programů)
* znalost programování PLC Simatic (TIA portal) včetně bezpečnostních, znalost PLC Beckhoff je bonusem
* znalosti z oblasti bezpečnosti strojů, servopohonů, průmyslových komunikací
* anglický jazyk alespoň úrovně B1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3996700  Termin der Veröffentlichung: 6.11.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc