Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Obchodní zástupce v marketingu (40.-60.000 Kč) #1022

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* netvorking - neustále vyhledává nová obchodní spojení, dokáže vyhodnotit, kde je potenciál a kde ne. Umí reprezentovat firmu a nebojí se navazovat nové obchodní a partnerské vztahy
* projektový management - dokáže klientovi nabídnout správnou službu. Nevnucuje něco, co klient nepotřebuje, má proklientský, ale zdravý přístup. Umí říct ne a doporučit to, co je potřeba
* práce se stávajícími kontakty - nezapomíná na databázi kontaktů, má vytvořený systém na pravidelné kontaktování ( aby nedocházelo ke ztrátě kontaktů)
* nové leady - generuje nové leady, se kterými umí pracovat. V případě, že nedomluví nový deal, umí si kontakt uložit a pracovat s ním později.
* schůzky/nová propojení - Neustále schůzkuje/je v kontaktu s novými potenciálními klienty, tvoří nabídky, hledá nové příležitosti. Umí myslet out of box, vidí "za hranu", dokáže propojovat souvislosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* kancelář v centru Brna
* remote/home office po zaškolení
* prostředí férové marketingové firmy s dobrými výsledky
* zázemí zkušené firmy s množstvím referencí (MallTV, Autonapůl, Atlas Copco a další)
* CRM, jednoduchý systém tvorby nabídek, automatizované objednávky
* neustálá možnost vzdělávání se a rozvoje
* teambuildingy
* možný fix s provizí nebo čistě provizní systém
* průměrné ohodnocení 40-60 tisíc
* spolupráce možná na IČO nebo na pracovní smlouvu
* spolupráce / smlouva na dobu neurčitou
* Nástup možný ihned
* Lokalita: Brno

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro obchodní zástupce, obchodní refernt, manager, produktový manažer, marketingový analytik.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám své CV, LinkedIN a motivační dopis, a my se vám ozveme IMCerny.com.

Tým Jobs Contact, s.r.o. a IMCerny.com, se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Marketingová společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Má předchozí zkušenosti - má za sebou zkušenosti s obchodem, projektové řízení výhodou.
* Je samostatná a aktivní jednotka - dostane volnou ruku, výsledky by měly mluvit za něj/ni.
* Co řekne, to platí - má organizační schopnosti, zvládá time management a dotahuje své úkoly do konce.
* Je reprezentativní - baví ho/ji networking, jednání se zákazníky mu/jí nedělá problém, firmu zvládne bez problému představit a reprezentovat.
* Má myšlení mimo skripta - zvládá myslet “out of the box”. Naslouchá klientovi a umí vytvořit nabídku na míru tak, jak bude pro zákazníka nejlepší. Je přirozeným talentem, kterému/které bude záležet na kvalitním vztahu s klientem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4000654  Termin der Veröffentlichung: 16.11.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc