Cloud Specialista, který chce dobýt svět (65-90.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
65 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Středobodem Vaší práce budou právě Cloudy.
* Půjde především o jejich amdinistraci ale i o pomoc s přípravou migrace.
* Čeká Vás i monitoring a implementace infrastruktury a těchto služeb.
* Důležitou součástí Vaší práce bude i podpora integrace – především CI/CD principů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dobře víme, že každý je jiný, proto si u nás můžete vybrat ze široké škály benefitů.
* Pro ty, kteří se chtějí dále rozvíjet máme individuálně nastavený příspěvek na vzdělávání a možnost účastnit se dalších školení a certifikací.
* Pokud oceníte především svobodu, máme pro Vás flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova.
* V týmu nejen pracujeme ale i odpočíváme. Alespoň jednou do měsíce se můžete těšit na teambuldingové akce (ke kterým nikoho nenutíme ) či různé sportovní výzvy.
* Pro „samotáře“ máme připravené multisport karty nebo třeba příspěvky na kulturu.
* A pro každého týden dovolené navíc se speciálním příspěvkem na dovolenou…

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás? Velice rádi posoudíme Váš životopis nebo Vám odpovíme na případné otázky.

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google, ms Exchange, azure, active direktory, ms, 365, azure monitor, mobility and security, ms mes, ms, ems, cloud, azure ad, architekt, specialista, architekt microsoft technologií. .
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Čistá energetika a vývoj řidících systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Pro nás je nedůležitější Vaše praxe s cloudovými řešeními.
* Nejvíce využíváme sw od Microsoftu. Budou se tedy hodit zkušenosti s MS Azure a Azure DevOps.
* Hodit se budou i znalosti z oblasti Continuous Integration (CI) a Continuous Delivery (CD).
* Součástí Váší práce bude i komunikace se zahraničními pobočkami. Očekáváme tedy komunikativní angličtinu.
* Výhodou budou třeba zkušenosti s návrhem celé architektury, práce s databázemi nebo obecně s DevOps.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4010292  Termin der Veröffentlichung: 25.1.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 65 000 Kč/měsíc