Specialist(k)a veřejných zakázek (až 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* analýza zadávací dokumentace a příprava podkladů
* sledování trhů a tendrových marketů
* práce s obchodními nabídkami
* tvorba analýz a reportů obchodnímu řediteli
* práce v interním systému a dalšími nástroji

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 5 týdnů dovolené a navíc sick days
* měsíční a roční zajímavé bonusy
* flexibilní pracovní doba
* příjemné zázemí s veškerým komfortem
* jazykové a další odborné vzdělávání

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pracovní pozice je také vhodná pro obchodní asistent, asistent, referent, koordinátor, obchodní zástupce, office manager se znalostí ekonomika, obchod, B2B, B2C, B2G, veřejné zakázky, tendr, akvizice, komunikace, CRM, AJ.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pojmy jako "veřejná zakázka", "tendr" nebo "zadávací dokumentace" vám nejsou cizí? Orientujete se v bankovních produktech a platebních nástrojích? Hledáte zázemí, kde budete součástí managementu a nakouknete pod pokličku zajímavým projektům? Tak se nám neváhejte ozvat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ (obchod/ekonomika výhodou)
* předchozí zkušenost s prací se zadávací dokumentací
* znalost bankovních nástrojů a jejich užití v praxi
* AJ slovem i písmem
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4032231  Termin der Veröffentlichung: 11.2.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 40 000 Kč/měsíc