Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Obsluha ohraňovacího lisu / 1 směna (až 200 Kč/hod.) #1077

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Šternberk, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacího lisu (DK Machinery)
* výroba dílů dle výkresové dokumentace
* pravidelnou údržbu strojů a nástrojů
* kontrola výrobků pravidelným měřením a odzkoušením

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost rozšířit si kvalifikaci na jiných pracovištích (laserový pálicí stroj)
* jednosměnný provoz Po-Pá
* stravenky v hodnotě 80,-Kč
* dovolená 25 dní
* firemní akce
* místo výkonu práce: Šternberk

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro Obsluha ohraňovacího lisu, operátor CNC, obráběč kovů, obsluha stroje.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Liftmont je společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výtahových dílů a montáží nových výtahů, modernizací již provozovaných výtahů a servisních služeb v celém spektru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxi na obdobné profesi, nejlépe CNC stroje/ohraňovací lisy
* znalost práce s výkresovou dokumentací
* preciznost, spolehlivost, dochvilnost
* manuální zručnost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4035534  Termin der Veröffentlichung: 18.2.2021