Java vývojář, který chce zachraňovat životy (55-80.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
55 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj multiplatformních webových aplikací
* Práce na informačních systémech
* Budeš se podílet na návrhu, vývoji i údržbě
* Práce v malém týmu Java nadšenců

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Vzdělávací kurzy, školení a certifikace (interní i externí)
* Flexibilní pracovní doba a možnost home office
* Nejnovější technologie a postupy ve vývoji
* Příležitost pro realizaci vlastních nápadů
* Stravenky a občerstvení na pracovišti
* 5 dnů osobního volna navíc

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro j2ee, j2se, jakarta enterprise edition, developer, programátor, vývojář, programmer, software, sw, kodér, back-end, backend, spring, hibernate, standart, medior, senior, english, implementace, agile, scrum, mvc, rodinná, application, app, development, spring boot, sql, xml, xsd, rest, open jdk, mybatis, git, maven, jenkins, sonar, jira, confluence, linux, apache tomcat, mariadb, superstar, genius, javista, opportunity, health, save the world, hero, zdravotnictví
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Softwarová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Komerční zkušenost s Javou EE
* Jsi zběhlý v práci se Springem
* Znalost Hibernate bude velkou výhodou
* Dotazování v SQL máš v malíčku
* Výhodou je zkušenost s agilním vývojem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4046552  Termin der Veröffentlichung: 21.12.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 55 000 Kč/měsíc