Ostřílený C++ Engineer (50-90.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 90 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj core enginu pro grafické aplikace
* práce v týmu 6 lidí
* implementace funkcí zpracování obrazu
* platforma Windows, okrajově MacOS
* diskuze napříč týmy
* technologie: C++, OpenGL, Qt, CGAL, OpenCV, knihovna OpenSceneGraph, SCRUM, Git, Jira

Zaměstnanecké výhody, benefity

* 25 dnů dovolené
* pružná pracovní doba
* příspěvek na stravování
* občerstvení na pracovišti
* firemní akce
* přátelský pracovní kolektiv
* a další...
* lokalita: Brno

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro vývojáře, developery, programátory, specialisty se znalostí c++, c++11, c++17, opengl, opencv, qt, unrealengine, unreal engine, ai, artificial inteligency, rozšířená realita, počítačové vidění, video, 3d grafika a další
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj software pro práci s grafickými daty

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

C++ - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Programátor C++

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ IT vzdělání
* 2+ let praxe na pozici vývojář C++
* znalost C++11
* znalost návrhových vzorů
* angličtina: komunikativní (mezinárodní firma)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4100291  Termin der Veröffentlichung: 10.6.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 50 000 Kč/měsíc