Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Výrobní ředitel / PKS okna a.s. #1200

Společnost PKS okna, a.s., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou, vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici výrobní ředitel. Naší vizí je neustálý rozvoj společnosti a budování dobrého jména.

Náplň práce:

  • řízení, metodické vedení, koordinace a kontrola výrobního úseku
  • stanovování výrobních plánů a jejich kontrola s ohledem na plnění termínů zakázek a maximálního vytížení strojů a zařízení na všech výrobních provozech
  • trvalé posuzovaní technologické úrovně výrobního zařízení provozů a softwarového vybavení
  • sjednocení a standardizace procesu výběru dodavatelů klíčových materiálových
vstupů s cílem dosažení optimálního zásobování výrobních provozů za optimálně vysoutěžených cen

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru nebo v oblasti ekonomie a managementu
  • praxe alespoň 5 let na vedoucí pozici v řízení průmyslové výroby
  • bohaté zkušenosti s přímým řízením a nastavováním výrobních procesů
  • pokročilá znalost práce na PC, především MS Office
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
  • znalost anglického jazyka výhodou, ale není podmínkou
  • manažerské schopnosti, organizační a komunikační dovednosti, prezentační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme:

  • česká společnost s pružnými interními procesy
  • nadstandardní platové podmínky
  • odborné vzdělávání či jazykové vzdělávání a profesní rozvoj
  • příspěvek na penzijní či životní pojištění
  • mobilní telefon
  • notebook a služební automobil i k osobnímu užívání
  • bohatý systém benefitů: cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days,…
  • firemní teambuildingové akce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4100433  Termin der Veröffentlichung: 10.6.2021