Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Výrobní ředitel / PKS okna a.s. #1203

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kolín, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení, metodické vedení, koordinace a kontrola výrobního úseku
* stanovování výrobních plánů a jejich kontrola s ohledem na plnění termínů zakázek a maximálního vytížení strojů a zařízení na všech výrobních provozech
* trvalé posuzovaní technologické úrovně výrobního zařízení provozů a softwarového vybavení
* sjednocení a standardizace procesu výběru dodavatelů klíčových materiálových
vstupů s cílem dosažení optimálního zásobování výrobních provozů za optimálně vysoutěžených cen

Zaměstnanecké výhody, benefity

* česká společnost s pružnými interními procesy
* nadstandardní platové podmínky
* odborné vzdělávání či jazykové vzdělávání a profesní rozvoj
* příspěvek na penzijní či životní pojištění
* mobilní telefon
* notebook a služební automobil i k osobnímu užívání
* bohatý systém benefitů: cafeterie, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, sick days,…
* firemní teambuildingové akce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost PKS okna a.s., se sídlem ve Žďáře nad Sázavou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické, elektrotechnické

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

průmyslová výroba

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vysokoškolské vzdělání technického směru nebo v oblasti ekonomie a managementu
* praxe alespoň 5 let na vedoucí pozici v řízení průmyslové výroby
* bohaté zkušenosti s přímým řízením a nastavováním výrobních procesů
* pokročilá znalost práce na PC, především MS Office
* ŘP sk. B, aktivní řidič
* znalost anglického jazyka výhodou, ale není podmínkou
* manažerské schopnosti, organizační a komunikační dovednosti, prezentační a vyjednávací schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4100477  Termin der Veröffentlichung: 10.6.2021