Nastartujte svou kariéru v IT Recruitmentu – příležitost pro každého

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Křenová, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Především různorodá práce, kde postupně zjistíte, jak funguje celé odvětví HR v IT.
* Každý den budete v kontaktu s uchazeči, kteří aktuálně shání zaměstnání i s firmami, které hledají nové zaměstnance.
* Budete mít možnost pracovat na různorodých a atraktivních pracovních pozicích (poptávkách). Na příklad budete hledat IT administrátory, kteří pomáhají s digitalizací státní správy, programátory, kteří vyvíjí tzv. elektronickou tužku (která se využívá třeba při ME ve fotbale) nebo třeba vývojáře umělé inteligence pro rozpoznávání hlasu.
* Aby Vám to šlo co nejlépe, k dispozici budete mít více než 20 inzertních portálů, přes 100.000 profilů kandidátů v externích i v interních databázích a samozřejmě také neomezené možnosti sítě LinkedIn spolu s nespočtem dalších zdrojů.
* Samozřejmostí je i zkušený leader, který Vás vším od A do Z provede a pomůže Vám s čímkoliv bude třeba.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Vytvoříme Vám podmínky na míru! Ať už jste teprve na začátku své kariéry, láká vás změna nebo jste z praxe a hledáte nové výzvy – vytvoříme vám plán přesně na míru.
* V práci i mimo ni jsme tým. Naším cílem je vzájemně si pomáhat, doplňovat se a využívat našich silných stránek.
* U nás má každý stejné podmínky na startu a neomezené možnosti. Kromě fixního platu vás čekají procenta z realizovaných nástupů, odměna za nově přivedené obchodní partnery nebo „pasivní příjem“ z příležitostí, které jste pomohli vytvořit pro ostatní a pro ty nejlepší i mnohem víc (včetně možností kariérního růstu).
* Máte k dispozici obrovské možnosti inzerce, databází, internetu a našeho konw-how. Určitě vás v tom nenecháme a už od úplného začátku vám se vším pomůžeme.
* Navíc to, jak si práci zorganizujete je jen na vás. Můžete pracovat z domova nebo si nastavit pracovní dobu podle svých možností. A samozřejmě máme i spoustu dalších benefitů – např. sick-days, multisport karty, stravenkový paušál, firemní mobily, notebooky i auta nebo třeba spoustu slev (na elektroniku, léky, knihy, dovolenou apod.).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Naší doménou je Recruitment IT specialistů pro top společnosti na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Nebojíte se mluvit!
Na denní bázi komunikujeme s kandidáty i s firmami, ať už po telefonu, online nebo osobně – nejdůležitější vlastností je komunikativnost.
* Chcete se učit.
Naše práce je plná nových výzev, stejně jako se vyvíjí celý obor IT musíme se stále učit i my. Někdy jde o nové technologie nebo pracovní pozice, jindy o nové cesty, jak nalézt ideální kandidáty (jako třeba kampaň na Instagramu).
* Máte obchodního ducha.
Nají kvalitního uchazeče, který se hodí na danou pracovní pozici je jen začátek. U nás si zakládáme především na dlouhodobé spokojenosti (uchazečů i obchodních partnerů) a to se bez obchodního talentu neobejde.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4120002  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 25 000 Kč/měsíc