Wie können wir Ihnen helfen?
Jobscontact.cz

DevOps, který nás dostane na cloud (63-90.000 Kč)

63 000 - 91 000 Kč/měsíc
Zelený pruh, Praha 4, Česko

Potká se Čech, Slovák a Angličan… Znáte ten vtip? Ve skutečnosti to takhle vypadá v našem týmu. Společně jsme od Američanů převzali velký projekt. Právě teď mezi sebe hledáme DevOpsáky všeho druhu, které baví jejich práce. Rádi bychom ho se viděli v cloudu a zároveň potřebujeme i někoho, kdo umí třeba s Dockerem. Pojďte do toho s námi…

Náplň práce

 • Pracujeme jako tým, a právě DevOps je pro nás především o spolupráci.
 • Jste duší spíše Dev? Pro nás je to práce s technologiemi jako je Docker/Kubernetes nebo Ansible či Terraform.
 • Nebo Vám více vyhovuje Ops? Zde se bavíme o virtualizačních platformách nebo právě o správě cloudových řešení.
 • Samotná řešení, která budete spravovat a nasazovat běží už teď na serverech po celém světě. Stejně tak i kolegové nejsou jenom z Čech.
 • Využíváme operační systémy od Microsoftu i Linux (hlavně RHEL a distribuce založené na Debianu).
 • V naší práci dobře víme, že je třeba se neustále dále vzdělávat, počítáme tedy i s tím, že si své znalosti budete rozvíjet i Vy!

Požadavky

 • Tak především nehledáme supermana, jde nám o to, abyste na sobě chtěl dál pracovat.
 • Máte už předchozí zkušenosti. Bude se Vám hodit praxe buď přímo z DevOps nebo např. zkušenosti s administrací či vývojem (aspoň základní znalost C# z Vás udělá našeho vysněného kandidáta).
 • Hodit se Vám bude hlavně zápal do práce s cloudy (od Microsoftu, Googlu nebo Amazonu). Ideálně máte předchozí zkušenost právě s migrací infrastruktury z on-premise.
 • Umíte pracovat s kontejnery – Docker a Kubernetes.
 • V minulosti jste nasazoval infrastrukturu například právě v Ansible nebo v Terraform.
 • Anglický jazyk používáte na komunikativní úrovni (kolega se učí česky, ale zatím mluvíme hlavně anglicky).
Pokud jsme Vás zaujali ale neovládáte všech 6 bodů výše, rádi Vás pozveme na kávu i tak. Jak říkáme, nehledáme supermany.

Nabízíme

 • Máme pro Vás zajímavé platové ohodnocení + roční prémie.
 • K tomu dostanete roční rozpočet na další technický rozvoj až 40.000 Kč.
 • Navíc je u nás možnost home office a pružná pracovní doba.
 • Při dlouhodobé spolupráci máte nárok na 5 týdnů dovolené
 • Po celý den je pro Vás připravené výborné jídlo a pití.
 • Ale hlavně jsme nadšený a přátelský tým. Nikdy se u nás nebudene nudit a práce pro Vás bude i zábavou

Doplňující informace

Pokud jste již u nás absolvoval pohovor, můžete nás kontaktovat přímo.

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče o pozice: systémový administrátor, admin systémů, windows admin, linux admin, databázový administrátor, ict administrator, systém admin, SysAdmin, správce systémů, správce it, systémový inženýr, systém architekt, unix, storage, servery, backup, virtualizace, virtualizační platformy, kontejnery, kontejnerové technologie, operační systém, OS, firewall, ipsec, msql, macos, ms Exchange, docker, kubernetes, centos, rhel, postgresql, negios, centreon, jenkins, ansible, centreon, grafana, sharepoint. active direktory, microsoft. lenovo, dell. vmware. azure, vlan, redhat, red hat. iptables, ipchains, nfs, nis, smtp, ssh, dhcp, samba, Fedora, ubuntu, gnome, puppet, asinble, chef, swarm, mesos, infra, aws, gcp, google app, engine, lambda, circleci, travis, lb, cdn ha, bash, python, golang, git, openssl, pki, nginx.apache, autofs, xenserver, nagios, snort, netflow,enterprise, debian, Fedora, gentoo, knoppix, mandriva, open suse, unix gnu, koppix, gentoo, mint, slackware, office365, aws, google, ms Exchange, azure, active direktory, ms, 365, azure monitor, mobility and security, ms mes, ms, ems, cloud, azure ad, architekt, specialista, architekt microsoft technologií. .

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4140580  Termin der Veröffentlichung: 13.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 63 000 Kč/měsíc