Wie können wir Ihnen helfen?
Reagieren Sie ohne Lebenslauf
Jobscontact.cz

Asistent/ka prodeje sportovní značky #1314

Od 22 000 Kč/měsíc
Ve Vaňkovce, Brno-střed, Česko

Hledáme do týmu prémiové oděvní a sportovní módní značky Heavy Tools novou posilu do obchodního centra Vaňkovka. Již po mnoho let jsme klíčovou značkou v maďarském módním průmyslu a neustále rozšiřujeme dostupnost produktů na mezinárodních trzích. Úspěch společnosti je způsoben přístupem orientovaným na zákazníka a spolehlivými zaměstnanci, a právě takového nyní hledáme.

Náplň práce

  • Prozákaznický servis, vyřizování reklamací
  • Příjem zboží do prodejny a na sklad
  • Kontrola zásob na prodejně
  • Provádění denní uzávěrky pokladny a další úkoly dle potřeby

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • 1 rok praxe v oboru
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost samostatné ale i týmové spolupráce
  • Orientaci na zákazníka
  • Výhodou je zájem o módu a znalost angličtiny

Nabízíme

  • HPP na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního postupu
  • Výkonnostní benefity
  • Stabilní firemní zázemí
  • Soudržný tým a dobrou atmosféru

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4159627  Termin der Veröffentlichung: 10.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 22 000 Kč/měsíc