Elektromechanik - servisní technik

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.12.2021
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsíc* práci na hlavní pracovní poměr - nástup do kmene společnosti * v případě potřeby zajištěné ubytování * práci v klidném a moderním prostředí * pružný začátek i konec pracovní doby - po dohodě s nadřízeným * odměny, prémie, příplatky * dovolená po dohodě s nadřízeným, dle vlastních požadavků

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* kompletace a montáž rozvodových skříní
* servis a údržba strojírenské techniky
* kompletace, montáž a servis strojírenských strojů
* práce v dílnách i v terénu - po dohodě
* možná práce ve výškách
* návraty denně domů
* ranní směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci na hlavní pracovní poměr - nástup do kmene společnosti
* v případě potřeby zajištěné ubytování
* práci v klidném a moderním prostředí
* pružný začátek i konec pracovní doby - po dohodě s nadřízeným
* odměny, prémie, příplatky
* dovolená po dohodě s nadřízeným, dle vlastních požadavků

Informace o náboru

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská společnost příjme do svých řad nového šikovného elektro mechanika, který ovládá alespoň základní znalost programování frekvenčních měničů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

elektro

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání v oboru elektro
* platnou vyhlášku 50, § 6
* základní znalost programování pro údržbu na různých typech PLC
* místo výkonu práce: Liberecko

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4191742  Termin der Veröffentlichung: 27.10.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 35 000 Kč/měsíc