Jobscontact.cz

Java Developer wanted (*dead or alive*)

70 000 - 95 000 Kč/měsíc
Praha, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)

Vyhlašujeme pátrání po Javistovi, který by se s námi chtěl proběhnout po zelené louce a stát se součástí nového vývojářského týmu. Nejvíc práce teď máme ve fintech sektoru, náš software ale najdeš třeba i v řídících jednotkách špičkových závodních aut. Všude dobře, v Praze (s nadsázkou i bez ní) nejlíp; nabízíme hybridní poměr s možností H/O, rádi bychom ale, kdyby ses u nás párkrát do týdne ukázal v kanceláři. * Zn. Platíme zlatem*

Náplň práce

• Primárně vývoj bankovních systémů zaměřených na práci s dokumenty
• Budeš se podílet na návrhu softwarového designu nových modulů a aplikací, a vyvíjet řešení pro významné nadnárodní společnosti z finančního sektoru a kapitálových trhů
• S tím je částečně spojená i analýza uživatelských a systémových požadavků

Požadavky

• Komerční praxe s vývojem v Javě aspoň 1,5 roku
• Základní znalost Spring Bootu
• Základní znalost práce s Kubernetes
• Oceníme i znalost REST a SOAP

Nabízíme

• Spolupráci na HPP nebo IČO s nástupem ihned
• Kvartální a performance bonusy
• Možnost práce na H/O, firemní notebook
• Stravenky, příspěvky do cafeterie
• Relaxační zóna v kanceláři
• Certifikovaná školení a semináře

Kdo Vám pomůže?

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4332007  Termin der Veröffentlichung: 17.5.2022  Untergrenze des Gehalts (brutto): 70 000 Kč/měsíc