Montážní technik slaboproud - Brno - 4234

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, obchodní společnost z oblasti telekomunikací, hledáme vhodného kandidáta na pozici Montážní technik - slaboproud.
Pracoviště: Brno, Jižní Morava

Popis činnosti:

• servisní zásahy u zákazníků v rámci Brna a okolí
• realizace nových zakázek EZS, EPS, CCTV, strukturovaná kabeláž
• pomoc při zpracování dokumentace k zakázkám
• pohotovost na telefonu (střídání s kolegou v dohodnutém intervalu)
• práce v kanceláři jen v minimální míře
• úzká spolupráce v rámci firmy

Požadavky:

• elektrotechnické vzdělání
• bydliště Brno a okolí (schopnost denně dojíždět)
• praxe v slaboproudých instalacích
• osvědčení z vyhlášky č. 50/1978 (minimálně § 5)
• fyzicky zdatný, schopnost prací ve výškách
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• orientace v projektových dokumentacích pro samostatnou práci na instalacích slaboproudých systémů
• čistý trestní rejstřík
• aktivní přístup ke zvyšování své odborné kvalifikace

Doplňkové požadavky:

• kladný vztah k práci na PC (Word, Excel)
• základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

• trvalé zaměstnání u české společnosti, která je klienty i zaměstnanci pozitivně hodnocena a má více než dvacetiletou tradici
• odpovědnou a perspektivní práci v přátelském kolektivu s možností profesního růstu
• více než konkurenceschopné finanční ohodnocení
• Benefity - příspěvek na stravování, odborné vzdělávání, firemní telefon…

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete své kontaktní údaje se stručným životopisem a motivačním dopisem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2800899  Termin der Veröffentlichung: 7.11.2016