Manažer kvality

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost s uváděním zahraničního produktu na český trh a vyznáte se v legislativní stránce technických požadavků na výrobky? Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou a prodejem elektrospotřebičů, telca a kancelářské techniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici MANAŽER KVALITY.

Vaší náplní práce by bylo uvádění nových produktů na český trh a zajištění všech náležitostí s tím spojených. Dále se jedná o kontrolu dodržování vydaných kontrolních návodů systému řízení jakosti, vypracování zpráv o kvalitě, provádění školení o kontrole nových výrobků a s tím spojená spolupráce s obchodním oddělením.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
• Samostatnou, zajímavou a motivující práci s prokazatelnými výsledky
• Motivační finanční ohodnocení
• Firemní benefity

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu pošlete své CV v českém jazyce na [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Velkoobchodní prodej a servis výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ technického směru a praxe v oboru
• Min. 3 roky zkušeností v oboru kvality
• Velmi dobrá znalost anglického jazyka - komunikace písemná i ústní
• Znalost MS Office
• Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3287729  Termin der Veröffentlichung: 16.1.2018