Koordinátor exportního oddělení

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste aktivní, komunikativní a hledáte různorodou práci ? Máte zkušenosti v administrativě ?
Pro našeho významného klienta, výrobce a prodejce elektrospotřebičů, telco a kancelářské techniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor exportního oddělení, který bude mít na starosti zajištění plynulého a včasného zpracování objednávek a souvisejících administrativních úkonů spojených s exportem v rámci EU i mimo EU.

KOORDINÁTOR EXPORTNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

• Zodpovědnost za oddělení zpracovávající veškeré exportní objednávky a zajišťující administrativu s tím spojenou (tým 5 zaměstnanců)
• Zajištění celého procesu spojeného s procesováním objednávek
• Komunikace s odběrateli i dodavateli a řešení případných problémů
• Vnitrofiremní komunikace s produktovým, logistickým, účetním oddělením
• Zaškolení, podpora a kontrola asistentů oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Stabilní zázemí úspěšné české společnosti
• Odpovídající platové ohodnocení
• Firemní benefity a bonusy
• Možnost kariérního růstu
• Pohodový a přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Výrobce a prodejce elektrospotřebičů, telco a kancelářské techniky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• Zkušenosti z administrativní pozice (v oboru exportu výhodou)
• Dobrou znalost angličtiny
• Obchodní a logické myšlení
• Odolnost vůči stresu
• Dobrá znalost MS Excel, SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3314123  Termin der Veröffentlichung: 20.3.2018  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 28000 - 35000