Účetní – Spolupráce na klíčovém projektu!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nebaví Vás dělat čistě jenom „klasické“ účetní úkoly, protože už jste v nich zkušený/-á až-až? Rád/-a byste něco nového? Zajímáte se o nastavování komplexních procesů a nepoleká Vás nová výzva?

Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného a hodně známého klienta, který působí v oblasti financování a prodeje, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici SENIORNÍ ÚČETNÍ.

Kromě standardních účetních úkolů bude významnou částí Vaší pracovní náplně tvořit spolupráce na implementaci nového podnikového systému. Staňte se tím, kdo nastaví procesy a systémy pro nadnárodní společnost!

Potřebujeme proto, abyste měl/-a:

• vzdělání ekonomického směru
• praxi se zpracováním účetnictví (3-5 let)
• myšlení samostatné jednotky, která ví, jak komunikovat s kolegy a jak dotáhnout věci do konce
• angličtinu na takové úrovni, abyste se domluvil/-a s kolegy ze zahraničí
• chuť (nebo ještě lépe zkušenosti) s implementací obchodního systému

A co dostanete na oplátku od Vašeho budoucího zaměstnavatele:

Náš klient je stabilní společnost se zahraničním kapitálem, u které se rozhodně nebudete nudit. Právě naopak, nabízíme stabilní zázemí pro Váš rozvoj, pestrou práci, uplatnění Vašich zkušeností a prostor pro nápady, které si můžete zapsat do CV jako úspěchy pro známou nadnárodní společnost. Rovněž nabízíme OPRAVDU rozsáhlé portfolio benefitů (5 týdnů dovolenky, sick days, příspěvky na pojištění, jazykovou výuku nebo sport, možnosti dalšího vzdělávání, výhodné služby firmy atd.) a motivující ohodnocení.

Pokud máte zájem, ale jste stále v pracovním procesu s Vaším současným zaměstnavatelem, ozvěte se nám – na kvalitní spolupracovníky si náš klient rád počká! Pošlete nám Váš životopis v českém a anglickém jazyce. Na osobní informativní schůzce probereme Vaše požadavky a připravíme Vás na pohovor tak, abyste uspěli.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Náš klient je mezinárodní firma v oblasti finančních služeb.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3391799  Termin der Veröffentlichung: 1.8.2018