HR administrátor s angličtinou (holandština nebo severské jazyky výhodou!)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho velkého klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

HR ADMINISTRÁTOR s AJ (+ holandština nebo severské jazyky)

Hlavní náplní práce je komplexní péče o interní HR systém. Vhodný kandidát bude první kontaktní osobou pro zaměstnance společnosti v rámci EMEA regionu a bude řešit záležitosti a dotazy ohledně nových pracovních kontraktů, ukončování smluv, hlídání docházky, řešení benefitů, a veškerou administrativu související s dalšími HR oblastmi (pracovní povýšení, informace ohledně pracovních programů klienta, podpora mzdového oddělení atd.)

Požadujeme:

- ukončenou SŠ/VŠ
- 1-3 roky zkušeností z HR administrativy nebo zákaznického servisu
- velmi dobrou znalost angličtiny min C1 level
- pokročilá znalost (B2/C1) holandštiny nebo severských jazyků velkou výhodou!
- dobré komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka
- multitasking, dynamičnost, spolehlivost
- nástup IHNED, popřípadě dle domluvy !!!

Nabízíme:

- samostatnou, zodpovědnou pozici v prostředí stabilní, nadnárodní společnosti
- denní využití cizích jazyků
- možnost profesního rozvoje i dalšího kariérního růstu
- motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- atraktivní balíček benefitů - dovolená navíc, 5 sick days, stravenky, připojištění, kafeteria
- nástup ideálně ihned

V případě zájmu prosím pošlete Vaše CV v českém/slovenském a anglickém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost působící v oblasti zdravotnictví/farmacie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Dánsky jazyk - Pokročilý (C1) nebo Fínský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Švédský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Nizozemský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Norský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3411180  Termin der Veröffentlichung: 5.6.2018