IT specialista - Digitalizace

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost působící v oblasti pojišťovnictví/leasingu, hledáme šikovného uchazeče:

IT Specialista – Digitalizace

Hlavní náplň práce:

• Podpora implementace a vývoj digitálních strategií
• Vytváření a správa digitálního prostředí
• Technologický dohled na aktivity spojené s digitalizací
• Analýza potřeb, možností a cílů v oblasti digitalizace
• Průzkum a srovnání trhu
• Technická podpora kolegů i klientů
• Příprava a prezentace technických informací
• Účast na designu, testování a vývoji změn v systému

Požadavky:

• SŠ/VŠ v oboru IT
• Zkušenost se systémy pro správu obsahu
• Zkušenosti jako coder, analytik nebo architekt
• ČJ – rodilý mluvčí a AJ – B2/C1
• Komunikační schopnosti, orientace na klienta
• Analytické schopnosti, důkladnost a výborný time management

Nabízíme:

• Motivující platové ohodnocení a benefity
• Stabilní a dynamické zázemí mezinárodní společnosti
• Moderní a přátelské pracovní prostředí
• Možnost osobního rozvoje (training program)
• Možnost home-office

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost působící v oblasti leasingu a pojišťovnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3435238  Termin der Veröffentlichung: 31.7.2018