Technický plánovač – 6 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a na Vánoce!

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do teamu u našeho zákazníka, předního německého retailu, hledáme pohodového a technicky zdatného kandidáta na pozici Technický plánovač.

Práce je technicky-administrativního charakteru a nabízí fajn příležitost ve stabilní společnosti s nadstandardními benefity.

Vaším úkolem bude:

- Plánovat umístění a technické zabezpečení regálů ve spolupráci s týmem nákupčích
- Usměrňovat stavbu a polohování regálů tak, aby vše bylo v souladu s bezpečnostními předpisy a zároveň splňovalo estetickou představu
- Zanášet technickou dokumentaci do systému tak, aby jí mohli používat i na jiných pobočkách
- Aktualizovat dokumentaci dle potřeby

Co na Vás čeká:

- Klidná práce technicko-administrativního charakteru
- Spolupráce s různými odděleními napříč pobočkou
- Zaškolení do všeho potřebného
- Motivující platové ohodnocení
- Čas od času se podíváte i do jiných poboček
- 6 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou, příspěvek na Vánoce, penzijní připojištění, stravenky a mnoho dalšího!

Co od Vás potřebujeme:

- Technické myšlení, ideálně se zkušeností např. v plánování regálů, jiných dílů, prostorů atd.
- Pečlivost, ochota pomáhat a komunikovat
- NJ na komunikativní úrovni nebo dobrá AJ
- Znalost Archi CAD nebo SAP výhodou, potřebujeme ale dobrou znalost MS-Office

Líbí? Zašlete nám Vaše CV a přijďte si poslechnout, co všechno Vám náš klient může nabídnout!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Náš klient je známý retailový řetězec.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3512523  Termin der Veröffentlichung: 12.11.2018