Junior Projektový manažer (pozemní stavby)

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha 1, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní poradenská firma v oblasti stavebnictví hledá novou posilu na pozici: Junior Projektový manažer (pozemní stavby)

NÁPLŇ PRÁCE:
- podpora Vedoucího projektu při řízení projektu (s využitím BIM) a výstavby
- příprava projektu- vypracování architektonické studie, získání EIA, územního rozhodnutí, stavebního povolení,..
- komunikace s investory a dodavateli
- podpora certifikace LEED, BREEAM
- účast na kontrolních dnech stavby
- spolupráce s cost manažerem při nastevní a hlídaní rozpočtu, organizaci výběrových řízení na dodavatele/subdodavatele
- pravidelný reporting klientům o stavu stavby

VÁS PROFIL:
- technické vzdělání stavebního směru (ideálně cca 2 roky po škole)
- zkušenosti na obdobné pozici výhododu, NE podmínkou
- komunikativní úroveň anglického jazyka (B2)
- znalost Revit nebo Navisworks výhodou
- práce s MS Office na dobré úrovni
- chuť učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
- rozmanitá práce na velkých pojektech (české i zahraniční projekty)
- spolupráce na vývoji BIM v ČR
- systém interního vzdělání, velký profesní růst
- kancelář v centru Prahy
- přátelské mezinárodní pracovní prostředí
- benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, notebook, tablet, telefon s neomezeným voláním
- pravidelné teambuildingy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

konzultační společnost ve stavebnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3750440  Termin der Veröffentlichung: 29.8.2019