Product manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyznáte se v elektronice a fandíte moderním technologiím? Chcete pracovat ve firmě, která vám umožní rozvíjet se jak profesně tak osobně a hlavně kde bude pohodová a přátelská atmosféra?
Pak náš dlouhodobý klient – nadnárodní výrobce elektra a domácích spotřebičů – hledá na pozici PRODUCT MANAGERA právě Vás!

Náplň práce:
- Zodpovědnost za produktové portfolio
- Řízení skladových zásob na centrálním skladu
- Vyjednávání s dodavateli
- Zpracování podkladů pro fakturaci dodavatelům
- Monitorování trhu a reakce produktového portfolia na změny
- Vyhodnocování prodeje, reporting
- Spolupráce s marketingovým oddělením
- Práce s interním IS

Požadujeme:
- Dobrá znalost práce s MS Excel, výhodou SAP
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
- Přehled o situaci na trhu
- Řidičský průkaz B

Nabízíme:
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Různorodou práci a motivující práci s prokazatelnými výsledky
- Možnost budování produktové řady
- Zajímavé platové ohodnocení platové ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity
- Lokalita pracoviště: Praha 5 (kancelář na metru linky B)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

nadnárodní společnost v oblasti obchodu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3792146  Termin der Veröffentlichung: 31.1.2020