IT podpora firemních procesů

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., s obratem v řádu desítky miliard, hledáme vhodného kandidáta na pozici IT PODPORA FIREMNÍCH PROCESŮ.

Náplň práce:
*Podpora firemních procesů především ve skladovém hospodářství, nákupu, prodeji, servisu
*Tvorba složitějších reportů v excelu včetně programování maker
*Návrhy na zjednodušení procesů, příprava zadání, testování
*Účast na vývojových projektech v prostředí SAP (MM/SD/WM)
*Aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění všech úkolů

Požadujeme:
*Výbornou znalost MS Excel a Word
*Znalost PHP, SQL (MySQL, MSSQL), HTML, CSS, javascript, linux
*Znalost maker v excelu a VBA
*Výhodou je znalost SAP
*Praxe z obchodní nebo výrobní firmy (alespoň na částečný úvazek)
*Vysokoškolské vzdělání (v případě nesplnění požadavku vzdělání – delší pracovní zkušenost)
*Logické myšlení
*Komunikativní AJ
*Ochotu pomáhat a smysl pro týmovou spolupráci
*Časovou flexibilitu

Nabízíme:
*Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
*Firemní benefity
*Odpovídající platové ohodnocení
*Práce na hlavní pracovní poměr
*Lokalita pracoviště: Říčany

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., s obratem v řádu desítky miliard

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3834877  Termin der Veröffentlichung: 27.4.2020