Reagieren Sie ohne Lebenslauf

Telefonní operátor - pasivní linka -až 35 000 Kč + volné víkendy

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
17.2., 1.3.
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Telefonní komunikace a administrativa spojená s přáním klienta - BEZ AKTIVNÍHO PRODEJE
• Zpracování požadavků klienta, individuální přístup ke každému klientovi
• Samostatná administrativní činnost a práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody, benefity

• HPP s pracovní dobou od pondělí do pátku – 8,5 hodiny (nástup na směnu v rozmezí od 7:00, 8:00, 9:00 a 10:30 hod - střádá se po týdnu)
• Zajímavé finanční ohodnocení, nástup 20 000 Kč, po zkušební době 21 000 Kč, po dalším zapracování 25 000 - 27 000 Kč, 29 000 - 31 000 Kč, strop na této pozici je 35 000 Kč
• Důkladné zaškolení na pozici
• Možnost kariérního růstu a rozvoje
• Možnost částečného home-office
• Zázemí stabilní společnosti
• Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 5 dní Sick days, příspěvek na penzijní/životní pojištění, stravenky, Karta Multisport, benefitní systém Cafeterie, slevy na naše produkty a produkty našich partnerů, příspěvek na dětské tábory, společenské akce (sportovní den, vánoční večírek…)
• Pro hokejové fanoušky je zde možnost sdílet permanentní vstupenky na zápasy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Stabilní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3863993  Termin der Veröffentlichung: 5.2.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 20 000 Kč/měsíc