Strategický Sales Analytik – centrum Prahy

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Vodičkova 17, Nové Město, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád/-a čísla, excelovské tabulky a reporty, protože jsi prostě analytik tělem i duší? Chceš se podílet na tvorbě cenové strategie a také rozhodovat jak to všechno implementovat?

Tak nám pošli svůj životopis a já si s Tebou ráda pokecám o firmě, kde by o Tvé znalosti měli vážný zájem. Hledáme kandidáty na pozici Strategický Business Analyst – Sales Data.

Náš klient je velká mezinárodní firma, ropná společnost, která Ti poskytne možnost ponořit se do jejich businessu a vybavit Tě dalšími užitečnými a dobře znějícími zkušenostmi.

Co bys tam dělal/-a?

Analýzu efektivity prodeje svěřených produktů – jak se jim daří, jak se daří kolegům v obchodním oddělení a co by mohli zlepšit. Budeš mít na starosti práci s daty, vytáhneš z nich užitečné informace a optimalizuješ cenovou strategii za účelem zlepšování prodejnosti. Jestli se výsledky odkloní od kýžených cílů, budeš tím, kdo navrhne, jak se dostat zpátky „on track“. Také budeš připravovat srozumitelné reporty pro management jiných oddělení, komunikovat s obchodním teamem a formulovat návrhy na zlepšování.

Co potřebujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- Praxe na analytické pozici je výhodou – tahle pozice je určená pro někoho, kdo už na obdobné pozici pracoval, není však úplně seniorním profilem
- Dobrou angličtinu
- Vynikající znalost Excelu, preferujeme znalost VBA/SQL

A proč právě u našeho klienta?

- Náš klient prosazuje nový koncept kvality služeb, o kterém Ti řeknu víc na schůzce u nás. Jedná se o koncept, který má v ČR úspěch a který zabezpečuje značku kvality i na Tvém životopisu
- Nabízíme motivující platové ohodnocení
- Naučíš se hodně o business analýze ve velké firmě a také pochopíš prodejní logiku a dynamiku – to se vždy hodí!
- Docházel/-a bys do hezkých kanceláří přímo v centru Prahy, do kterých je vynikající dostupnost MHD, po práci si jedním tahem odskočíš na nákup do sousedícího obchodního centra
- Náš klient poskytuje svým zaměstnancům stabilní zázemí, možnost rozvoje horizontálně i vertikálně
- Samozřejmostí budou velmi hezké benefity (stravenky, kurzy AJ, příspěvky na sport, kulturu, pojištění atd.)

Zašli nám CV a přijď si popovídat o tom, jak to všechno funguje a jestli je to pro Tebe to pravé ořechové!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

ropná společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3868386  Termin der Veröffentlichung: 11.2.2020