Mzdový/á účetní – Praha-východ

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Říčany u Prahy, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta – obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici: MZDOVÁ ÚČETNÍ – Praha-východ

Pracovní náplň
- Kompletní měsíční zpracování mezd, odvodů a daní
- Vedení související mzdové agendy
- Komunikace s příslušnými úřady (OSSZ, zdravotní pojišťovny, ÚP, atd.), příprava podkladů a zastupování společnosti při kontrolách
- Zpracování potřebných dokladů a potvrzení pro zaměstnance
- Zpracování statistiky a reportů pro státní úřady a legislativu
- Interní reporting pro vedení společnosti
- Zpracování a kontrola evidence pracovní doby zaměstnanců
- Roční zúčtování daní
- Poradenství a konzultace zaměstnancům v oblasti mezd

Požadujeme
- Vzdělání minimálně SŠ ekonomického směru
- Praxi na pozici mzdová účetní alespoň 2 roky
- Znalost a přehled v oblasti mzdové legislativy
- Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a pro-zaměstnanecký přístup
- Znalost práce na PC – MS Office – Word, Outlook, Excel (pokročilá znalost Excelu)

Nabízíme
- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Firemní benefity
- Významnou slevu na produkty
- Lokalita pracoviště – Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho významného klienta – obchodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici: MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ – Praha-východ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3914203  Termin der Veröffentlichung: 20.5.2020