Junior SAP consultant with German

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme pozici SAP konzultant junior s němčinou.
Nabízíme Vám skvělou příležitost stát se SAP Consultantem - modul Lidské zdroje / mzdy.

Naučíte se být efektivní v poskytování služeb klientům a to v oblasti technických dotazů týkající se mezd a modulů HR, navrhování zlepšení procesů apod.

We are looking for the position of SAP junior consultant with German for our important client.
We offer you a great opportunity to become an SAP Consultant - Human Resources / Wages module.

You will learn to be effective in providing services to clients in the field of technical questions regarding salaries and HR modules, designing process improvements, etc.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání (IT/ekonomické/MBA)
• dobrá znalost anglického a německého jazyka
• zájem o IT a SAP
• analytické schopnosti
• dobré komunikační schopnosti
• zájem o personální a mzdové procesy
• ochota učit se a neustále na sobě pracovat

We require:
• High school / university education (IT / economic / MBA)
• good knowledge of English + German
• knowledge of IT and SAP
• analytical skills
• good communication skills
• interest in personnel and payroll processes
• willingness to learn and constantly work on yourself

Nabízíme:
• nadnárodní pracovní prostředí
• skvělá příležitost učit se a růst v rámci celé společnosti
• motivující platové ohodnocení a balíček výhod

We offer:
• transnational work environment
• A great opportunity to learn and grow throughout society
• motivating salary evaluation and benefits package

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Účetní a auditorské činnosti

Významný klient, mezinárodní společnost, která je jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti mzdového účetnictví, servisu v personalistice a v účtování cestovních výloh.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4162713  Termin der Veröffentlichung: 16.9.2021  Untergrenze des Gehalts (brutto): 38 000 Kč/měsíc